Пошук об'яв

або

Ціна

Кількість кімнат

Площа

О нас

Про компанію

Компанія «Антар-нерухомість» - агентство нерухомості, що пропонує повний комплекс кваліфікованих ріелторських послуг. Ми працюємо на ринку з 2001 року, надаючи професійну допомогу при купівлі, продажу та оренди житлової та комерційної нерухомості на ринках новобудов і готового житла.

Наші погляди

В умовах насиченого ринку клієнти стають більш вимогливими, звертаючись за послугами в різні компанії і агентства. Для нас це очевидно, тому в поняття «професіоналізм» ми вкладаємо не тільки високу юридичну інформованість, об'ємну ерудицію і впевнене володіння спеціальними навичками, необхідними для оформлення угоди. Професіонал в нашому розумінні - це людина, здатна запропонувати клієнтові найбільш привабливу йому послугу. Саме такими фахівцями є співробітники нашого агентства.

Ретельний підбір персоналу, турбота про професійне та особисте зростання кожного співробітника є підставою того, що на сьогоднішній день агентство «Антар-нерухомість» перетворилося в команду справжніх професіоналів в сфері надання ріелторських послуг населенню та корпоративним клієнтам.

Наша ціль

Головна мета нашої діяльності - зруйнувати існуючий стереотип, через який угода з нерухомості сприймається як складна, виснажлива, довготривала і наповнена сумнівними елементами процедура.

Звернувшись до нас, ви отримаєте всеосяжну консультацію щодо вашої угоди. У вас буде можливість спостерігати і брати участь в кожному етапі її проведення. Оформлення вашої угоди буде виконано якісно і в мінімальні терміни!

Наша історія

Діяльність ріелторського агентства «Антар-нерухомість» почалася в жовтні 2001 року в Кропивницькому (стара назва м.Кіровоград). Ринок ріелторських послуг в той час був досить хаотичний, і три людини, захоплені ідеєю виведення операцій з нерухомістю на якісно інший рівень, організували одне з перших в місті агентств. Нашим першим клієнтом був звичайна людина, банківський службовець - ми сподіваємося, він і зараз благополучно проживає в квартирі, придбаній з нашою допомогою.

Протягом багатьох років наше агентство стабільно розвиває свою діяльність. Основою впевненого зростання є наша захопленість, робота з максимальною віддачею, порядність і, як наслідок - висока довіра наших клієнтів, виправдати яке ми прагнемо усіма силами.

У квітні 2013 року агентство «Антар-нерухомість» розширило свою діяльність, відкривши офіс в Києві. Ми щиро раді запропонувати жителям столиці свій чималий досвід в сфері ріелторських послуг!

Наши особливості

Ми розуміємо, що ви - не фахівець з нерухомості. Тому наші співробітники докладно вивчать і доступно пояснять всі нюанси вашого випадку, дадуть відповідь на будь-які питання і зроблять майбутню операцію повністю зрозумілою.

Ми дружні і гостинні, старанні і відповідальні. Зверніться до нас і переконайтеся, що це так!

 

Зв'яжіться з нами

м. Київ
вул. Ломоносова 54А
+38(050) 604-92-29.
+38(067) 520-28-30
Або
Напишіть нам